Pelzzubehör 

K doladění vašeho outfitu můžete zvolit vkusné kožešinové doplňky. I pouhá drobnost může podtrhnout celkový dojem a vašemu oděvu dodá originalitu. Veškeré námi nabízené produkty se vyznačují vysokou kvalitou a důkladným zpracováním.

Historie

Kožešiny byly zpočátku užívány spíše k výrobě celých oděvů (kabátů, bund) určených k zajištění dostatečné...

K doladění vašeho outfitu můžete zvolit vkusné kožešinové doplňky. I pouhá drobnost může podtrhnout celkový dojem a vašemu oděvu dodá originalitu. Veškeré námi nabízené produkty se vyznačují vysokou kvalitou a důkladným zpracováním.

Historie

Kožešiny byly zpočátku užívány spíše k výrobě celých oděvů (kabátů, bund) určených k zajištění dostatečného tepla v chladných dnech. Postupně však začaly být oceňovány výhody kožešiny a její luxusní vzhled a začalo se z tohoto materiálu tvořit více doplňků a drobných prvků oděvu.

Kožešinové Doplňky – Významné drobnosti

Díky doplňkům z pravé kožešiny se vám povede vytvořit velmi elegantně vypadající oděv i z kousku oblečení, které se samo o sobě hodí spíše na každodenní běžné nošení. I jednobarevný kabát bez výraznějších prvků oživí kožešinový límec nebo manžety a nemusíte se stydět vzít si jej i při mimořádné příležitosti. Šaty pozvednete pro změnu bolerkem z kožešiny, kabelka se bude tvářit jako nová s luxusním přívěškem.

Pestrá nabídka

U nás si můžete vybrat z celé palety výrobků. Nabízíme kožešinové čelenky, manžety, límce, čepice, lemy na kapuci, šály, kabelky, přívěšky nebo bolerka. Klidně si můžete zvolit různé barevné varianty. Provádíme i barvení kožešin. Můžete si též objednat celou sadu doplňků, která vám bude vyhovovat odstínem i celkovým provedením.

Vaše přání nás baví

Pokud si budete přát zhotovit některý z nabízených doplňků z jiného druhu kožešiny nebo z jiné barvy, klidně se na nás obraťte. Můžete si vybrat kožešinu z lišky, polární lišky nebo mývala. Kontaktujte nás, domluvíme spolu další průběh obchodu. Doplňky pro vás zhotovíme do pěti dní. Protože spolupracujeme se známými evropskými výrobci, doplňky z naší nabídky vás oslní svým vzhledem i kvalitou zpracování.

Neváhejte a objednávejte

Vysoká kvalita a důkladné zpracování, široká paleta nabízeného sortimentu a barevných variant a ty nejjemnější a nejkrásnější luxusní kožešiny, na jaké byste jen mohli pomyslet. Pořiďte si něco, co vám dodá styl a nádech luxusu. Pořiďte si kožešinový doplněk právě od naší firmy.

Mehr