Jak si vybrat tašku podle postavy?

Taška je velmi důležitým doplňkem. Proto při výběru tašky je třeba věnovat pozornost nejen nejnovějším módním trendům a jejich vzhledu, je třeba vzít v úvahu svou postavu, takže budete vypadat co nejvíce působivě a krásně. Ukážeme vám, jak to udělat.

1. Jste hubená a vysoká

Pokud jste vysoká a štíhlá, podívejte se na tašky s krátkými vertikálními liniemi, které jsou širší než jsou vysoké. Kabelky s krátkými rukojetí, které se nosí na rameni, se vám moc nehodí: budete vizuálně ještě vyšší. Například krásná kožená taška pro tento typ postavy:


2. Jste miniaturní

Navzdory obrazu populárnímu v kině nejsou obrovské tašky absolutně vhodné pro miniaturní ženy. Nejlepší ze všech ve vašem případě budou vypadat malé elegantní kabelky, které musí být drženy blíže k tělu. Nekupujte tašky na dlouhých řemenech, protože vizuálně snižují výšku.
Kožená taška v příjemné šedé barvě:


3. Jste majitelka atletické postavy

Pokud jste majitelkou postavy s vynikajícími formami, vezměte tašku, kterou budete nosit na rameni a která končí v blízkosti pasu. Taková kabelka nenaruší rovnováhu vaší postavy, ale naopak bude zdůrazňovat vaši ženskost.


4. Jste majitelka plnoštíhlé postavy

Dámy s tímto typem postavy by neměly kupovat malé tašky, protože nebudou příliš viditelné před vaší postavou. Je lepší vzít dostatečně velkou tašku, která drží tvar, nebo cestovní tašku.


V našem internetovém obchodě najdete kožené tašky pro každou chuť a jakýkoliv typ postavy. Naše tašky z kvalitní kůže Vás potěší každý den po dlouhou dobu.