7 nejoblíbenějších typů tašek

Jak rychle vybrat tašku? Nejdříve se musíte rozhodnout pro typ tašky, a pak můžete rychle vyzvednout značku, barvu, cenovou kategorii a zbytek.

Porozumíme nejpopulárnějším typům tašek podle názvu. Takže naše Top 7!

1. Tote bag
Jedná se o praktickou tašku, která je ideální pro nakupování. Silné stránky této kabelky - prostornost a jednoduchá spona, nebo vůbec žádná. Nejpopulárnější tašky tohoto druhu jsou kožené tašky.

Tote bag
2. Hobo bag
Hlavní rozdíl mezi těmito taškami od všech ostatních je, že mají zaoblenou siluetu ve tvaru půlměsíce. Pokud jde o prostornost, prakticky nejsou horší než tašky "Tote".

Hobo bag


3. Messenger bag
Jedná se o prostornou ramenní tašku, která je ideální jak pro formální obchodní styl, tak i pro běžné nošení. Nejčastěji jsou tyto tašky vyrobeny z pravé nebo umělé kůže.
Messenger bag


4. Satchel bag
Možnosti designu těchto tašek jsou spousta. Mohou mít klasický design a neobvyklý design, například všechny barvy duhy.
Satchel bag

5. Handheld bag
Z názvu je zřejmé, že takové tašky jsou určeny výhradně pro nošení v ruce, takže nemusí být velmi pohodlné. Nyní výrobci přidali k těmto taškám dlouhé pásky, takže v případě potřeby lze nosit tašky na rameni. Tento typ tašky je ideální pro vytvoření nádherného ženského obrazu.
Handheld bag


6. Wristlet Bag
Taška-náramek je ideální pro vložení různých malých předmětů. Vždycky vypadá elegantně na ruce.
Wristlet Bag


7. Clutch
Jedná se o nejpopulárnější miniaturní kabelku pro společenské akce. Pokud máte v plánu jít na koncert nebo do divadla večer, ta taška je perfektní!
Clutch