Permanentní make-up v Praze – Výhody, pro koho se hodí a jaký je postup

 

Permanentní make-up v Praze poskytují jedni z nejlepších odborníků na krásu obličeje v celé republice. Při práci těchto odborníků se užívají speciální metody, které vpraví do vrchní části vaší pokožky různorodá přírodní barviva. Takto se snadno docílí žádaného a dlouhodobého obarvení vaší pokožky přesně dle vašich požadavků.

 

Jak dlouho takový make-up vydrží?

Při těchto metodách mikropigmentace vaše pokožka reaguje s barvivem, které je velice šetrné k vašim kožním buňkám a vymizí během 1 - 3 let. Je to velice obrovská výhoda, jelikož můžete pružně reagovat na nové módní trendy a nemusíte se trápit tím, že by vám takovýto make-up zůstal po zbytek života.

 

Na co vše ho lze využít?

Využitelnost permanentního make-upu dělíme na základní dvě varianty. Více informací o průměrných cenách se můžete dočíst zde.

-          Zdravotní: Při tomto využití se klienti hlavně spoléhají na zakrytí vzniklých pooperačních jizev a jiných kožních deformací, ke kterým člověk přišel v důsledku zranění či nemoci.

-          Okrašlující:  Toto využití převážně využíváme, jestliže chceme mít výraznější obočí, jinak zbarvené rty či při tvorbě znamének krásy.

 

Permanentní make-up v Praze - komu ho doporučit?

Jelikož kožní buňky jsou schopné spolupracovat s aplikovaným přírodním barvivem velice účinně a bez poškození tkáně, tak kdokoliv ve věku od 17 – 90 let je vhodným kandidátem. Kdokoliv, kdo má zájem o tuto metodu, se může těšit, že jeho rty i obličej budou vypadat dle jeho představy i ve chvílích, kdy se běžně nemůže nalíčit např. při sportovních aktivitách. Tato metoda make-upu však není náhradou za již běžné líčení, ale slouží jako perfektní podklad pro vaše běžné líčení. Přečtěte si o tom více v tomto článku. Proto i když budete mít obarvené rty, tak se nemusíte bát nemožnosti obarvit si rty rtěnkou a na plese či jiné společenské akci tak vypadat nedostatečně nalíčeni.

 

Postup při zákroku

Celkový proces a aplikace make-upu je několika fázový postup, kdy po první aplikaci přichází analýza odstínu a barvy. Následně se aplikuje další vrstva přesně tak, aby byl zákazník s výsledky spokojený co možná nejvíce. Mezi každou aplikací vzniká určité časové rozmezí několika týdnu, kdy se čeká, až kůže danou barvu i odstín řádně vstřebá. Díky těmto postupům se pozná opravdu kvalitní odborník, který rád všechny otázky zodpoví a také rád poradí.

 

10 skvělých důvodů, proč do toho jít.

-          Zbavíte se nutnosti líčit několikrát denně a budete vyptat naprosto skvěle celých 24 hodin každý den, sedm dní v týdnu.

-          Přestanete se bát své nešikovné ruky, jelikož už budete nalíčeni. Je to opravdu velká výhoda pro ty, kteří mají problém správně udržet ruku či trpí onemocněním, které jim v tom brání.

-          Alergie na líčidla a jiné přípravky pro vás již budou vyřešený problém, jelikož přírodní barvivo dobře spolupracuje s kožní tkání i jejími buňkami, které nepoškozuje.

-          Díky této metodě se ráno probudíte krásní, beze strachu, že vám běžné líčení už vyprchalo.

-          Skvěle zahalíte skvrny, které vznikly v důsledku působení vitiligemu.

-          Budete vypadat a působit přírodním dojmem, což má značný vliv na naše okolí.

-          Ať už se děje cokoliv můžete si být vždy jisti, že na společných fotkách s přáteli či rodinou budete vypadat dobře.

-          Jelikož působení takového make-upu není permanentní, tak si budete moci se svou krásou neustále hrát a vždy budete moci držet krok s nejnovějšími trendy a módními výstřelky v oblasti líčení a zkrášlování tváře. Co vše ovlivňuje kvalitu permanentního make-upu se dovíte zde.

-          Lidé, kteří trpí ztrátou ochlupení či vlasů zde naleznou možnost, jak radikálně zmírnit následky těchto deformací či onemocnění.

-          Je to skvělá retuš po úrazech, operacích a jizvách. Což se vždy hodí, když nám svět zrovna nepřeje a nám se omylem přihodí nějaký ten nepěkný úraz.