Dámské sukně 

V posledních pěti letech začaly módní trh válcovat sukně. Jakéhokoli střihu, barvy, materiálu. Ať už fandíte stylu ležérnímu nebo elegantnímu, dámskou sukni zkombinujete snad s každým kouskem v šatníku. Na věku, události, a dokonce ani ročním období nezáleží, sukně se prostě hodí vždy.

Dámskou sukni k teniskám i lodičkám

Na našem webu skládáme u...

V posledních pěti letech začaly módní trh válcovat sukně. Jakéhokoli střihu, barvy, materiálu. Ať už fandíte stylu ležérnímu nebo elegantnímu, dámskou sukni zkombinujete snad s každým kouskem v šatníku. Na věku, události, a dokonce ani ročním období nezáleží, sukně se prostě hodí vždy.

Dámskou sukni k teniskám i lodičkám

Na našem webu skládáme ukázky dámského oblečení vždy do konkrétního outfitu. Rádi inspirujeme tak, aby bylo ranní úmorné rozhodování, co dneska na sebe, co nejméně stresující. Sukně proto ladíme jak s bílými slip ony, tak s letními páskovými sandálky na klínku. Originalitě se meze nekladou!

Protože většinou nekombinujeme sukni se vzorem s nějakým topem, který by měl potisk také, inspirujeme vás na e-shopu kombinací s bílým jednoduchým trikem. To vypadá dobře přehozené přes pas sukně, chybu ale neuděláte ani, když je volně zastrčíte za její lem.

Jak oživit look s něžnou dívčí sukní?

Hned v úvodu nabízíme dámské lněné sukně rovnou v pěti barvách. Mají velmi dívčí a odvážný styl, ve spod s krajkou. Ta sukni oživí a zároveň provzdušní. Koupit si ji ale mohou i ročníky starší! S decentními balerínkami naopak dotvoří letní vzhled.

Během posledního měsíce školního roku už se děti ve školách příliš neučí, jezdí na výlety a chodí do parku. Mysleli jsem i na nejmenší členy, lépe řečeno členky, rodiny. Pastelově barvené sukně s gumou v pase budou pro holčičky pohodlné a jejich barvou jistě nepohrdnou.

Levné sukně a přesto velmi kvalitní!

E-shop s dámským oblečením už dávno neznamená jen drahé designové kousky. Přinášíme dostupné varianty sukní, výhodná nabídka má i přidanou hodnotu. Každá jedna sukně má i několik dalších odstínů. Takže díky kombinaci pestré nabídky a nízké ceny zaplníte šatník, který se bude snadno a nápaditě kombinovat. Tím opět odpadá ranní úmorné rozhodování.

Elegantní sukně levně? Rozhodně ano!

Znáte to, každé ráno jdete do kanceláře, máte důležitou schůzku s klientem nebo s nadřízeným a na takovou událost se hodí obléct se elegantně. Sukně pod kolena, přiléhavý materiál, neutrální barva.

My na tyto ženy nezapomínáme. Přinášíme hlavně dvě sukně, maskáčovou a květovanou. Právě ony se pyšní lehce kombinovatelným vzorem a zároveň přijatelnou délkou. Nastavili jsme pro ně i velmi výhodnou cenu, takže každý pracovní den ozvláštníte novým outfitem.

První dojem z pracovní schůzky je velmi důležitý.

Dejte si proto záležet na výběru elegantní sukně.

Nechcete být za šedou myš? Oblečte si originální sukni!

Většina žen se nechce jen zařadit do davu a nijak nevyčnívat. Chce působit zajímavě a přitahovat pozornost. Aby ona pozornost byla jen pozitivní, vybrali jsme několik modelů velmi originálních sukní. Každá z nich má nějakou povahu, lehce však zapadnou do jakéhokoli outfitu.

Dámské lněné sukně ke kolenům nabízíme hned v deseti barvách. O výhodách kombinovatelnosti tedy není pochyb. Vedle klasické černé, bílé nebo šedé jsme do výběru zařadili i barvy méně tradiční, hořčičnou nebo růžovou. Každou z nich doplňuje červenobílý pásek, proto je ideální obléci k sukni jednoduchý jednobarevný top.

Na konec sekce jsme umístili i tři dlouhé lněné sukně ke kotníkům. Myslíme si, že to jsou opravdové perličky a to nejlepší na konec. Do jejich boku je všitá guma, díky které sukně obepne siluetu. Zároveň je ale pohodlná a vzdušná.

Opět se dá obléci na procházku městem, na piknik, nebo na výlet. Barev jsme se nebáli a vybrali khaki, červenou a bledě modrou. Na podobný styl sukně totiž musíte mít povahu, proč se tedy s odstíny držet zpátky!

Sukně nemusí být jen doplňkem vzhledu.

Může být i hlavním kouskem, ke kterému ladíme zbytek.

Vyberte si výraznější a křiklavější barvu a zaujměte okolí na první pohled.

Více