Kožešinové lemy na kapuci 

Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si...

Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si vybrali, napsat nám nebo zavolat. Podmínky pro výrobu doplňku (3-5 dnů), boty (3-5 dnů), oblečení (7-10 dní), přehozy a koberce (15-30 dní).

Hledáte-li originální kožešinový doplněk, vyzkoušejte kožešiny na kapuci. Jedná se o nejmenší, cenově nepřijatelnější, ale zato nejoriginálnější kožešinový výrobek. Kožešina na kapuci zahřeje v mrazivých dnech, upoutá pozornost snad ze všech doplňků nejvíc – již pro své umístění na horní vrstvě oblečení, a bude pro vás znamenat dotek luxusu, kdykoliv se do ní zachumláte. Měkká a hebká kožešina vás bude na vašich cestách provázet po celou zimu.

 

Kožešiny na kapuci dotvoří každý outfit

Při tvorbě outfitu nikdy nezapomínejte na detaily. Právě kapuce s pravou kožešinou je trendem, který z obyčejné bundy nebo kabátu vytvoří dokonalý kousek. Díky obrovské variabilitě jak v druhu kožešiny (lemy na kapuci se vyrábějí z polární lišky, stříbrné lišky, červené lišky i z mývalovitých šelem), tak v barevném odstínu (přirozené i umělé barevné odstíny se vyrábějí podle potřeb uživatelů tak, aby se barevně hodily k základnímu oblečení) se jedná o doplněk, který předčí vaše očekávání.

 

Jaké kožešinové lemy nabízíme

Náš internetový obchod nabízí široký výběr kožešinových lemů na kapuci. Vybírat můžete z přírodně zbarvených lemů z lišky polární, lišky stříbrné, lišky červené a mývala. Dále jsou v nabídce jednobarevné uměle zabarvené lemy z těchto zvířat (v barvě červené, modré, žluté, zelené aj.).

V neposlední řadě stojí za zmínku lemy z kožešiny, které mají ponechané přírodní zbarvení, ale jsou ozvláštněny barevnými proužky (červenými, hnědými aj.). Doporučujeme vždy individuálně vyzkoušet, který lem se bude k vašemu oblečení nejvíce hodit. Samozřejmě je rovněž možné zakoupit více kožešinových lemů a ty pak podle barevnosti outfitu a podle nálady střídat.

 

Jaké jsou přednosti kožešinových lemů na kapuci

Při pořízení pravé kožešiny na kapuci oceníte zejména tyto vlastnosti:

  • kožešinu není třeba prát;
  • kožešinový lem se dá čistit samostatně v čistírně pomocí chemického čištění;
  • kožešinové chlupy z pravé kožešiny téměř nepadají;
  • kožešina příjemně hřeje;
  • kožešina má dlouhodobou, téměř celoživotní trvanlivost;
  • naše kožešinové lemy jsou vyrobeny jen z evropských kožešin;
  • naše kožešinové lemy jsou vyrobeny ruční prací;
  • nabízíme kožešiny přirozeně zbarvené i dobarvované tak, aby se lem hodil k vašemu oblečení, možné jsou dokonce i proužky;
  • velká variabilita nošení: kromě lemu na kapuci můžete kožešinu využít i jako límec k šatům, svetru, bundě či kabátu.

 

Jak se o kožešiny na kapuci starat

Zde je důležité oddělit péči o bundu či kabát a o kožešinový lem. Zatímco bundu můžete prát, kožešinový lem je potřeba vždy pečlivě oddělit a čistit samostatně chemickým čištěním. I kožešinový límec si zaslouží stejnou péči jako třeba kožich. Vhodné je občas jej vyvěsit na kryté venkovní místo, aby vyvětral. Skladovat je můžete v látkovém pytli či papírové krabici, odděleně od ostatních kožešin.

 

Proč zakoupit kožíšek na kapuci právě u nás

Náš internetový obchod má opravdu pestrou nabídku kožešinových lemů. Velkou výhodou je možnost vybrat si barevné provedení, ale také možnost nosit lem i jako šálový límec. Pokud totiž jeden doplněk využijete hned dvakrát, vaše náklady budou poloviční. Přestože je naše nabídka velmi široká, i u lemů nabízíme jejich vytvoření na zakázku podle vašeho přání. Dodací lhůty jsou velmi krátké.

Užijte si zimu s pravou kožešinou a kupte si alespoň jeden kožešinový lem na vaši kapuci!

Více