Kožešiny 

Kožešiny 

Kožešina není v oděvním průmyslu žádným nováčkem. Naopak se jedná o materiál, který již má dlouhodobou tradici, a jeho výhody jej předurčují k velké popularitě. Dříve bylo hlavním důvodem obliby zajištění teplotního komfortu při nošení kožešiny, později se stalo její využívání symbolem luxusu. Je však třeba vsadit na velmi kvalitní pro...

Kožešiny 

Kožešina není v oděvním průmyslu žádným nováčkem. Naopak se jedná o materiál, který již má dlouhodobou tradici, a jeho výhody jej předurčují k velké popularitě. Dříve bylo hlavním důvodem obliby zajištění teplotního komfortu při nošení kožešiny, později se stalo její využívání symbolem luxusu. Je však třeba vsadit na velmi kvalitní produkty.

Historie kožešiny

Již pračlověk začal využívat praktických vlastností kožešin. Nevýhodou však bylo, že neopracované kůže neměly takovou trvanlivost a snadno docházelo k jejich ničení. Tak se postupem času vyvinuly mnohé techniky, jak je zpracovávat. Ve středověku byla proslulá kvalita kožešinových produktů z Indie, Číny a Persie. U nás vznikly první koželužské manufaktury koncem 18. století. V následujícím století zde došlo k výraznému pokroku a kvalita produktů rostla. Po roce 1989 nastal rozpad velkovýroby a kožešnictví se začaly věnovat menší soukromé firmy.

Použití

Pravá kožešina se získá při lovu kožešinových zvířat. Jedná se o módní materiál vhodný pro tvorbu oblečení, doplňků, obuvi, ale třeba i podložek na podlahy. Často bývá ozdobou límců, rukávů nebo kabelek. I přes snahy napodobit přírodní kožešinu umělými variantami, u ní nelze zajistit shodné vlastnosti. Kvalita je u pravé kožešiny rozpoznatelná. Pokud o ni náležitě pečujete, může vám sloužit dlouhá léta.

Oceňované výhody

Kromě skutečnosti, že kvalitní kožešina vám může být ozdobou v šatníku (a samozřejmě na těle) několik let, je možné nalézt i další pozitiva. Zahřeje vás v zimě tak, jak se to jinému materiálu nepodaří. Při jejím nošení oceníte její nezaměnitelný charakter, který mnohé vypovídá o vkusu majitele. Oděvu dodává originalitu a podtrhuje celkovou image.

Kožešina může být pouhou „drobností“ na jinak běžném oděvu, ale dokáže jeho vzhled pozvednout o několik úrovní. I z velmi nenápadného kousku šatníku vytvoří klenot, který s chutí oblečete třeba na divadelní představení.

Kožešina přesně dle vašich požadavků

Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů, jelikož kožešiny upravujeme též barvením. K objednání nabízíme kožešinu z lišky, polární lišky nebo mývala.

Liška

V naší nabídce máme luxusní kožešinu ze stříbrné lišky. Osloví vás svým zbarvením, ale zejména hebkostí. Nejčastěji se využívá k výrobě límců, ale i k ozdobení klobouků a lemů oblečení. Z kožešin lze zhotovit bundu nebo celý kabát.

Polární liška

Kožešina z lišky polární má kratší chlupy než dříve zmíněná, je hustší a vytváří kompaktnější dojem. V naší nabídce naleznete mnoho barevných variant, které doplní jakýkoliv outfit. Hodí se k výrobě čelenek, vest i drobnějších doplňků.

Mýval

Pravá kožešina z finského mývala se stane originálním doplňkem. Můžete mít vyloženě tmavé zabarvení nebo si objednat kombinaci světlejšího odstínu a tmavšího žíhání.

Kvalita a splněná přání

U nás si můžete být jisti kvalitou kožešin a jejich adekvátním zpracováním. Pokud by vám zboží nevyhovovalo např. barevným odstínem, můžete nás kontaktovat a pokusíme se vám vyjít vstříc. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Z kožešiny můžete vybrat produkt, který potřebujete. Čas potřebný k výrobě se pohybuje v rozmezí 3 – 5 dní pro doplňky a boty, 7 – 10 dní pro oblečení a do 30 dní pro přehozy a koberce.

Nákupem kožešinového oblečení nebo doplňku u nás si zajistíte dlouhodobý nenahraditelný kousek do vašeho šatníku. Nestane se vám, že by dané zboží vyšlo z módy nebo se vám další sezónu k ničemu nehodilo. Vsaďte tedy na originalitu, vkus a luxusní zboží a vyberte si z námi nabízeného sortimentu.

 

Kožešnictví – Exklusivní a Nadčasové zboží

Produkty kožešnictví patří od nepaměti k základním materiálům, ze kterých se vyrábějí nejen oděvy, ale také doplňky, obuv a vybavení do interiéru. Kromě praktické funkce však byly luxusní kožešiny odznakem vysokého sociálního postavení. Za každých okolností představují značnou míru exkluzivity. Především přírodní pravé kožešiny jsou ceněné a oblíbené pro jejich přirozený vzhled a hebkost.

Kožešnictví, to jsou výrobky nejvyšší kvality

Naše společnost ALENA Fashion s.r.o. působí v tomto odvětví již 10 let a v Praze je zastoupena třemi prodejnami. Pracujeme výhradně s kvalitními kožešinovými surovinami, které nakupujeme pouze od oficiálních evropských výrobců.

Naše výrobky jsou ušity z vysoce kvalitních kožešin, a to především ze stříbrné lišky, polární lišky a mývala. Nabízíme nadstandardně širokou škálu kožešinových produktů a služeb. Maximální pozornost věnujeme i nejnovějším trendům.

Všechny kožené výrobky vyrábí naše společnost pod značkou (ANDEX) a prodávají se pouze v síti našich obchodů a na tomto oficiálním e-shopu.

Proč nakupovat u nás?

Jsme firmou, která se zaměřuje na prodej kožešin. Představujeme vám náš e-shop, jehož absolutní prioritou je kvalita prodávaného zboží a vaše celková spokojenost se všemi aspekty nákupu.

Dovolujeme si vám prostřednictvím našeho e-shopu nabídnout rozsáhlou kolekci nejen kožešinové módy.

Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Naší snahou je poskytovat zákazníkovi co největší záruky kvality a dalších služeb.

Naším cílem není prodávat předražené zboží. Naši poradci vám vždy pomohou s výběrem, abyste byli s nákupem maximálně spokojení. Těšíme se na vaši návštěvu a spokojenost s našimi výrobky.

Co náš kožešnický e- shop nabízí?

1. Oblečení

Můžeme vám nabídnout moderní kožešinové oblečení od klasických kožíšků po kožešinové bundy a vesty. Celkový outfit dotváří čelenky a lemy na kapuci. Vašemu oblečení dodají na exkluzivitě čepice s bambulí nebo kožešinové čepice, různé sady a štoly, šály a límce. Váš celkový dojem pak podtrhnou pravou kožešinou doplněné kozačky a pantofle.

2. Oděvní doplňky

Různé typy límců, lemů na kapuci, štól, šálů a manžet. Nabízíme dokonce i sady límce a manžet, které se pro vás stanou stylovým doplňkem. Vybrat si můžete i hřejivou a vkusnou čelenku, čepici celokožešinovou nebo pletenou s kožešinovou bambulí. Luxusním doplňkem může být přívěsek z kožešiny.

3. Obuv

V sekci obuv vás mohou zaujmout naše kozačky a pantofle ozdobené pravou kožešinou. Určitě si vyberete některé z námi nabízených typů.

4. Kožešiny

Vysoce kvalitní kožešiny z evropských farem jsou vhodné pro šití kožichů, kožešinových šál, ponč, čelenek, límců a dalších doplňků. Všechny materiály – liška, polární liška i mýval - mají krásný vlas a měkkou spodní stranu. Máme jak přírodní barvy, tak i barvy v různých odstínech.

5. Interiérové doplňky

Deky, polštářky, koberce a kožešiny budete moci vybírat v sekci Interiér. Nejen totiž interiéry hradů a zámků, ale i současné moderní bydlení dotváří využití kožešinových doplňků. Jsou nejen funkční, ale mají i dekorativní funkci, a vypovídají tím o vkusu jeho majitele. V nabídce našeho kožešnického e-shopu máme různé typy polštářů a polštářků, dek, koberců a vyčiněných a upravených kožešin.

Moderní kožešina

Kožešnictví zahrnuje řemeslnou činnost nebo kožedělný průmysl, který jako hlavní surovinu zpracovává kožešinu. Tato se získává z kožešinových zvířat chovaných na specializovaných farmách, které jsou prověřeny.

Moderní doba preferuje přírodní materiály, a tím i pravé kožešiny, které jsou výjimečné a jedinečné. V kožešinovém oděvu budete svému okolí připadat jedinečná a exkluzivní.

Obchodní podmínky a reklamační řád

Základní pravidla objednávky, zaslání zboží, způsob dopravy a možnosti platby, převzetí zboží kupujícím, odstoupení od kupní smlouvy – to vše najdete v našich Obchodních podmínkách.

Na všechny výrobky poskytujeme záruční dobu dle zákona. V našem Reklamačním řádu naleznete detailně postup při uplatňování reklamace i její podmínky.

Slevy a Akce

V sekci zákaznické podpory najdete probíhající slevové akce i přehled nejprodávanějších produktů.

Pokud uvedete svou e-mailovou adresu a přihlásíte se k jejich odběru, získáte od nás slevové kupóny, které můžete uplatnit při vašem dalším nákupu u nás.

Dopřejte si pravou kožešinu, po které jste vždy toužili!

Jsme tu od toho, abychom plnili vaše přání – neváhejte nás kontaktovat a zeptat se nebo se s námi o čemkoli poradit!

Více