Kožíšky 

Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si...

Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si vybrali, napsat nám nebo zavolat. Podmínky pro výrobu doplňku (3-5 dnů), boty (3-5 dnů), oblečení (7-10 dní), přehozy a koberce (15-30 dní).

Kožíšky patří od počátku věků mezi nejkrásnější a nejluxusnější oblečení, jaké si můžete dopřát. Ohlédneme-li se, kožíšky dámské byly vždy ozdobou bohatých a vlivných lidí. I dnes se však jedná o nepostradatelný kousek dámské garderoby. Kožíšek ala kožešinový kabát či kožešinová bunda by měly tvořit základ vašeho zimního šatníku. Ke krásnému, kvalitnímu a módnímu kožichu se totiž hodí úplně všechno – od pouzdrové sukně, přes společenské šaty, až po kalhoty ve stylu casual dress code.

 

Kožíšky zahřejí i v největších mrazech

Jednou z opravdu velkých předností kožíšků – na rozdíl od mnoha jiných módních záležitostí – je to, že vám ani v třeskutých mrazech nebude zima. Kožešinový kabátek zahřeje na těle i na duši, ale také upoutá pozornost vašeho okolí a díky tomu vám dodá patřičné sebevědomí. Kdo by takový kousek oblečení nechtěl mít ve svém šatníku? Investovat do kožichu z pravé kožešiny se jednoznačně vyplatí, protože vám vydrží mnoho sezon a přitom bude stále módní, moderní i klasický zároveň, protože je nadčasový.

 

Jaké kožíšky nabízíme

našem internetovém obchodě naleznete krásné krátké kožíšky:

Jedním z nich je například dámský kožešinový kabát ze stříbrné lišky – jedná se o kratší kabát z pravé kožešiny ze stříbrné lišky, čemuž odpovídá i barva (šedivo-stříbrná). Kabátek má délku 60 cm, je hebký, měkký a zahřeje i při velkých mrazech.

Druhou bundou je kožešinová bunda z polární lišky – v překrásné modro-šedivé barvě. Svou délkou 60 cm se jedná o krátkou bundu, která nechá vyniknout vaše nohy, ať již si k ní obléknete kalhoty, džíny, nebo sukni s punčochami.

Třetí možností je dámská kožešinová bunda z červené lišky – barevně je laděna do hnědé barvy, jedná se také o krátkou bundu, která je měkká a hřejivá zároveň. Svým provedením i barvou se bude hodit ke všem kouskům vašeho oblečení.

Všechny naše bundy jsou nabízeny ve velikostech S/M a L/XL.

 

Výhody pravých kožíšků

  • pravá kožešina má samočisticí schopnosti a nepotřebuje často čistit, v případě potřeby ji odnesete do čistírny k chemickému vyčištění;
  • pravý kožich zahřeje více než umělá kožešina či jakýkoliv jiný kabát nebo bunda;
  • chlupy z pravé kožešiny nepadají ani nepelichají;
  • pravý kožich vydrží po mnoho let;
  • možnost vybrat si z několika délek (kožich, bunda);
  • možnost vybrat si druh kožešiny (liška, mýval);
  • možnost vybrat si barevnou variantu (přírodní, uměle dobarvenou);
  • možnost nechat si zhotovit kožich na zakázku.

 

Jak se o kožichy starat, aby vám dlouho vydržely

Naše kožíšky jsou prakticky bezúdržbové, ale přesto pro vás máme pár rad, jak se o ně starat, aby vám vydržely co nejdéle. Již když kožíšek zakoupíte a doručí vám jej zásilková služba, nechte jej několik hodit vyvěšený na čerstvém vzduchu, aby vyvětral a aby se narovnala vlákna. Pak již jej skladujte ve skříni v látkovém či papírovém obalu, vždy odděleně od ostatních kožichů a kabátů. Kožešiny musejí dýchat a potřebují kolem sebe dostatek místa. Kožich rozhodně neperte, a to ani ručně, a vždy jej svěřte do rukou odborníků k chemickému vyčištění.

 

Proč nakoupit kožich právě u nás

Náš internetový obchod nabízí dámské kožíšky, které jen tak nezapadnou. Jsou originální, ručně šité z té nejkvalitnější kožešiny, která pochází jen z evropských zvířat a evropské provenience. Kožíšek zakoupený u nás vám vydrží mnoho sezon. Navíc si kromě nabízených druhů můžete nechat zhotovit kožíšek na přání podle vašich představ. Naše dodací doby jsou i v tomto případě příznivé a poměrně krátké. Dopravu máte u všech kožichů zcela zdarma. Kupte si kvalitní kožich u nás a udělejte si radost, na kterou jistě dlouho nezapomenete!

Více