Kožené peněženky 

Dámské kožené peněženky jsou důležitým módním doplňkem i praktickou pomůckou. Můžete si pořídit jednu, která s vámi vydrží po dlouhou dobu, nebo jich můžete vlastnit klidně i více a střídat je. Vždy je dobré výběr dostatečně zvážit a vybrat vhodný materiál.

A právě kožené peněženky se dají skvěle sladit s ostatními doplňky, jako je například kab...

Dámské kožené peněženky jsou důležitým módním doplňkem i praktickou pomůckou. Můžete si pořídit jednu, která s vámi vydrží po dlouhou dobu, nebo jich můžete vlastnit klidně i více a střídat je. Vždy je dobré výběr dostatečně zvážit a vybrat vhodný materiál.

A právě kožené peněženky se dají skvěle sladit s ostatními doplňky, jako je například kabelka, pásek, hodinky nebo lodičky. Kožené doplňky nikdy nevyjdou z módy a ještě vás potěší svou bytelnou životností.

Dámské kožené peněženky, které si zamiluje každá náročná žena

Peněženky jsou pouzdra pro uložení spousty osobních věcí, které potřebujeme každým dnem nosit u sebe – bankovky, mince, doklady, platební karty a jiné. Proto se od nich také očekává, že budou skladné, praktické a snadno uzavíratelné.

Při nákupu je třeba přihlížet hned na několik charakteristických prvků, kterými jsou velikost, tvar a barva. Z hlediska designu si u nás vyberete peněženky ať už na denní nošení nebo pro speciální příležitosti. Hodí se ke všem událostem, v naší nabídce se totiž nacházejí v podobě luxusních, volnočasových i pracovních peněženek.

Kožené peněženky v našich kolekcích vynikají především svou elegancí a kvalitním zpracováním. Vyberte si z nabídky nejrůznějších designů.

Hledáte jednoduché linie, geometrické tvary nebo přírodní barvy? V tom případě jste na správném místě! Záleží jen na vás, zda preferujete větší či menší nebo orientací na výšku či na délku. Všechny naše produkty této kategorie jsou spojením elegance, luxusu a funkčnosti.

Své kouzlo má totiž každá – obyčejná, nápaditá, originální,praktická i doplňková. Vyberte si z přívětivé škály barev kůže a dbejte ohled i na povrch kůže, díky kterému může být peněženka hladká, lesklá nebo hrubší.

Kožené peněženky dámské – Velké i malé

Vybíráte si právě peněženku a váháte mezi velikostmi? Nevíte, zda si vybrat malou nebo velkou? Nejlépe obě dvě! Stejně tak jako střídáte své kabelky, páry bot nebo kabátky, můžete střídat i peněženky. Nejen z estetického důvodu, ale i z toho praktického, kdy velikost rozhodnuje například i při výběru velikosti kabelky.

Malé kožené peněženky - Méně prostoru, více elegance

Malé peněženky se vám pohodlně vejdou do menší kabelky, aktovky i do kapsy bundy nebo džínů. Prakticky ji využijete při příležitostech, na které se vám příliš nehodí brát si sebou velkou kabelku nebo třeba žádnou. Malá vám nebude ani v kabelce ani v kapse překážet a zároveň vám skvěle vypomůže při organizaci svých nejdůležitějších osobních nutností, které potřebujete mít neustále u sebe.

Malou peněženku využijete v situacích, kdy je pro vás nezbytné mít neustále po ruce doklady, platební karty nebo bankovky, aniž byste se zdržovali hledáním karty mezi nepodstatnými účtenkami, vizitkami a pár let starými kalendáříky. Vyhledejte si u nás malé ve tvaru čtverce, protože nejen muži rádi nosí peněženky po kapsách.

Kožené dámské peněženky větších rozměrů

Pokud patříte k ženám, které si pro jistotu schovávají záruční účtenky, slevové poukázky, klubové kartičky a jízdenky, anebo byste potřebovala peněženku, která skvěle zorganizuje pořádek ve vašich příručních financích, nakoukněte do naší nabídky.

Velké peněženky s sebou obnáší řadu výhod. Stejně jako malé kabelky vám zařídí skvělou organizaci, ale s rozšířenějším vybavením v podobě přihrádek s dostatečným prostorem, důmyslně ukrytých kapsiček i uzavíratelného mincovníku. Jednou z výhod je tedy fakt, že se do nich více vejde, ale výhodou jsou i vyhrazená místečka v nich, díky kterým zavládne pořádek ve Vašich dokladech, a co ocení mnohé z vás – nebudete je dlouze lovit ve své kabelce či batůžku, svou velikostí se totiž neztratí. Velké kožené peněženky ve správně zvoleném designu působí noblesním dojmem i jako prostorná pomocnice.

Peněženky dámské – Vaše kožené vizitky

V naší kategorii je naleznete v různém provedení, designu, tvaru, velikosti i barvě. Snažíme se poskytnout širokou nabídku každé z vás, a proto jsme do naší kolekce zahrnuli širokou nabídku barev – od přírodního hnědého, béžového či zeleného odstínu přes klasickou černou eleganci až po odvážnou červenou nebo dobovou modrou. Správná volba barvy se bude skvěle doplňovat se zbylými doplňky.

Podle dané příležitosti se rozhodujte, zda zvolíte robustní peněženku mnoha funkcí nebo okouzlující malou peněženku, protože její velikost zároveň určuje počet vnitřních přihrádek a kapsiček. Dále je při výběru vhodné brát ohled i na její tvar, přičemž nabízíme dva nejběžnější tvary peněženek – čtvercový a obdélníkový.

Můžete si tedy zvolit, zda vám více vyhovuje peněženka na výšku nebo délku. Pokud vlastníte spoustu kreditek a kartiček a věčně vám cinkají po kapsách drobné mince, pořiďte si jednu z těch na výšku, která parádně vydrží v kabelce na stejném místě, kde jsi ji naposledy uložila, a zabezpečí mince před rozsypáním.

Zato takové, které jsou orientované na délku, disponují svým prostorem pro uložení většího počtu bankovek, které po vyndání z této dlouhé peněženky zůstanou stále krásně rovné a nepomuchlané. Právě díky svým rozměrům dokonale padne do ruky a hodí se i jako doplněk místo kabelky na společenských akcích.

Naše peněženky kožené - dámské

Kožené dámské peněženky se od sebe odlišují i mnohotvárným uzavíráním, které může být na zip, klopnu nebo na magnetické cvoky a patenty. Mincovky uvnitř bývají většinou opatřeny uzavíráním na zip, přihrádky si na uzavírání moc nepotrpí, ale úplné uzavírání kabelek je vyrobeno s ohýbatelnou klopnou na magnetický cvoček nebo kovový patentek.

V našich peněženkách naleznete přihrádky na veškeré doklady, slevové poukázky, klubové kartičky, složenky, jízdenky, účtenky i na fotky svých blízkých, které můžete vložit do průhledné přihrádky, abyste je měla vždy na očích.

Více