Kožešinové oblečení 

Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si...

Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si vybrali, napsat nám nebo zavolat. Podmínky pro výrobu doplňku (3-5 dnů), boty (3-5 dnů), oblečení (7-10 dní), přehozy a koberce (15-30 dní).

Kožešinové oblečení patří bezesporu k oděvním součástem, které mají charakter luxusu, jedinečnosti a originality. Jejich použití v oděvní tvorbě představuje její významnou součást. Pravá přírodní kožešina je trvanlivým, hřejivým i vysoce dekorativním materiálem, který se ve výrobě oděvů a jejich doplňků využívá ve velké míře.

Historie kožešnictví

Pravé kožešinové oblečení se používalo už v období pravěku a už tehdy mělo velký význam v odívání, který si podrželo až do současné doby. Kožešina je výchozí surovinou používanou v kožedělném průmyslu nebo právě v řemeslné činnosti, která se nazývá kožešnictví. Zpracování pravých kožešin bylo vždy na vysoké řemeslné úrovni. I naše společnost představuje pokračování této tradice – nabízíme svým zákazníkům pouze kvalitní zboží.

Co pravá kožešina představuje?

 • kvalitu za přijatelnou cenu
 • známku luxusu
 • jedinečnost a výjimečnost
 • hřejivost, ale i krásný vzhled
 • módní oděvní prvek

Kožešinového Oblečení – Naše Nabídka

V našem e-shopu nabízíme nadstandardně širokou nabídku oděvních součástí, které jsou vyrobeny z pravé kožešiny. Našim zákazníkům představujeme kolekci oděvů, které byly vypracovány z kožešin, které pocházejí výhradně z prověřených kožešinových farem. Na oděvní součásti se zpracovávají především kožešiny ze stříbrné lišky, polární lišky, červené lišky a mývala.

Co pravé kožešinové oblečené zaručuje?

 • 100% nezávadnou a kvalitní kožešinu
 • 100% český výrobek
 • 100% ruční práci
 • každý výrobek je originál
 • volbu barevného odstínu
 • krásu, hebkost a hřejivost
 • různé velikosti S – XL

Vesty a Kožíšky

Z hlavních oděvních součástí jsme do naší nabídky zařadili stále módní prvek – kožešinové vesty. Vesty jsou ušity v různých délkách – od krátkých do pasu, ve střední délce, nebo až v délce pod kolena, se zapínáním nebo bez něj. Mladistvým doplňkem vesty je kapuce.

Z kožíšků představujeme luxusní krátké kožešinové bundy, které přispějí k tomu, že se v nich budete cítit skvěle a zdůrazníte tak svou jedinečnost. Podtrhněte luxusní kožešinou svou výjimečnost a udělejte si radost jedním z našich výrobků.

Lemy na kapuci, čelenky

Lemy na kapuci jsou stále oblíbeným nejen hřejivým, ale i efektním doplňkem bundy nebo kabátu, které jsou vypracovány z jiného materiálu než kožešiny. Tato naše sekce je velmi bohatá a představuje nepřeberné množství tvarů, materiálu a barev.

Efektní součástí zimního oblečení moderní ženy jsou i čelenky, které podtrhují mladistvý vzhled, ale navíc jsou hřejivé a krásné.

Čepice s bambulí a kožešinové čepice

Z čepic vám naše firma může nabídnout buď čepice celokožešinové, které jsou určeny pro mrazivé zimní dny, nebo do módy se vracející pletené čepice, jejichž zdobným prvkem je právě kožešina. Zde si přijde na své určitě každá naše zákaznice, protože čepice s bambulí nabízíme v mnoha variantách.

Sady a Štoly

Kožešinová sada, která je tvořena čelenkou a manžetami, krásně ozdobí šaty, svetr i kabát. Je skutečně luxusním doplňkem vašeho oblečení. Krásné, hebké a hřejivé bolerko – štola - je originálním doplňkem k jakémukoliv oblečení.

Šály, Límce a Boa

Připravili jsme pro vás exkluzivní nabídku kožešinových šál, límců a boa, které se uplatní nejen pro běžné nošení, ale především jako luxusní doplněk slavnostní toalety.

Obuv

Naši nabídku kožešinových výrobků doplňují kozačky a pantofle zdobené pravou kožešinou. Kozačky jsou lehké a krásně ozdobí jakýkoliv outfit. Pantofle s kožešinovou ozdobou budou nejen vaší vizitkou, ale mohou posloužit jako vhodný dárek k různým příležitostem.

Záruka spokojenosti aneb proč u nás nakupovat

 • kožešiny nakupujeme jen u prověřených farem
 • nabízíme velký výběr kožešinových výrobků a módních doplňků
 • zboží neustále doplňujeme a obměňujeme
 • používáme kvalitní materiály a zaručujeme výborné zpracování

Kontaktujte nás a objednejte si z naší široké nabídky pravého kožešinového oblečení!

Více