Kožešinové Vesty 

Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si...

Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si vybrali, napsat nám nebo zavolat. Podmínky pro výrobu doplňku (3-5 dnů), boty (3-5 dnů), oblečení (7-10 dní), přehozy a koberce (15-30 dní).

Kožešinové vesty se hodí jak na venkovní nošení při mírné zimě, tak i na vnitřní nošení, když se potřebujete zahřát například doma nebo v kanceláři. V každém případě vás však bude provázet luxus pravé kožešiny, a to ať už si vyberete vestu z lišky, polární lišky, nebo z mývala. Zajímavá na těchto přírodních kožešinách je i jejich barevnost, která činí každý kus originálem.

Kožešinové vesty zahřejí i upoutají pozornost

Naše kožešinové vesty jsou vždy navrženy tak, aby zároveň zahřály a zároveň vytvořily dokonalou siluetu vaší ženské postavy. Můžete si vybrat z krátkých i dlouhých délek, podle toho, jaký typ vesty se hodí k vaší postavě či k právě zvolenému outfitu. S tím souvisí i výběr té správné barvy od velmi světlé až po černou. Dámské vesty kožešinové provenience jsou stálicí na trhu i na módních molech.

Prakticky neexistuje sezona, kdy by se kožešiny vůbec nenosily. A právě proto pravé kožešinové vesty dámské publikum miluje. Zamilujte si je i vy! A vyberte si z naší nabídky ne jeden, ale třeba i více kousků, ať můžete své outfity dokonale kombinovat.

Vesty z pravé kožešiny mají spoustu výhod

Pokud se stále ještě rozmýšlíte, zda si kožešinovou vestu pořídit, zvažte všechny výhody, které naše kožešina má:

  • kožešinové oblečení nemusíte prát, protože kožešina má samočisticí schopnosti stejně tak, jako má samočisticí schopnosti srst zvířat, ze kterých je vyrobena;
  • chlupy z pravé kožešiny nepadají, nelínají ani nepelichají;
  • investice do kožešiny se vyplatí, protože zůstává krásná a luxusní po dlouhou dobu;
  • možnost vybrat si tu správnou délku i velikost;
  • možnost vybrat si barevný odstín z nepřeberného množství variant;
  • vesty je možné nosit ke kalhotám, džínům, sukním i šatům – jedná se opravdu o univerzální oděv;
  • všechny naše výrobky jsou vyrobeny pouze z evropských kožešin a v zemích EU
  • všechny naše výrobky jsou 100% ruční práce;
  • v případě zájmu vám ušijeme kožešinovou vestu na míru podle vašich představ.

Jaké kožešinové vesty nabízíme

V našem internetovém obchodě můžete zakoupit kožešinové vesty z polární lišky, barvené vesty z polární lišky, vesty ze stříbrné lišky a vesty z červené lišky. Všechny tyto vesty můžete získat v krátké či dlouhé variantě. A samozřejmě si můžete nechat vyrobit vestu na zakázku podle vašich představ.

Jak se o kožešinové vesty starat

Aby vám kožešinové oblečení dlouho vydrželo, měli byste znát pár základních pravidel, jak se o něj starat.

Velmi důležité je skladování:

Kožešiny potřebují prostor, a proto je skladujte v látkovém obalu nebo papírové krabici a vždy odděleně od ostatních kožešinových výrobků.

Neméně důležité je kožešiny občas provětrat. Vyvěste je na chráněné místo, kde na ně nebude dopadat přímé sluneční záření ani déšť. Pokud se vám kožešina pomačkala, obvykle ji také stačí vyvěsit. Veškeré kožešinové oblečení čistěte pouze chemicky.

Proč nakoupit kožešinovou vestu právě u nás

Pokud opravdu toužíte po vestě z kožešiny, neváhejte a nakupte ji u nás. Objednáte jednoduše přes internet, vyberete si z mnoha barevných kombinací, dopravu máte zdarma při objednávce nad 1.500 Kč a samozřejmostí je záruka vrácení peněz, pokud zboží vrátíte do 14 dnů, a to i bez udání důvodu.

U nás máte jistotu, že se vám náš zákaznický servis bude maximálně věnovat. Dokonce i zboží vyrobené na zakázku má velmi krátké dodací lhůty. Nákup kožešinových výrobků je dobrou investicí. Nechte se hýčkat našimi kožešinami a budete se cítit výjimečně!

Více