Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si vybrali, napsat nám nebo zavolat. Podmínky pro výrobu doplňku (3-5 dnů), boty (3-5 dnů), oblečení (7-10 dní), přehozy a koberce (15-30 dní).

icon

Doprava zdarma na objednávky
nad 1500 Kč

Potřebujete snad více důvodu?

icon

Vždy usilujeme o to,
aby vám vše sedělo.

Výměna zboží zdarma

icon

Možnost vrátit zboží do 30 dnů se týká zboží rozbaleného, ale nepoužitého, musí mít cedule. 

Recenze

Holky, koupila jsem si parádní vestu z lišky! A jsem s ní opravdu moc spokojená a navíc dorazila velmi rychle. Srst je hustá a příjemná na dotek! Velmi kvalitní provedení!

Eliška Malcová

Dlouho jsem sháněla pořádný kožich, který by zároveň nebyl příliš drahý. A včera jsem si ho tu pořídila - nádherná srst a kvalitní zpracování!

Marie Kopecká

Koupila jsem si kožich a vypadá velmi stylově! Všem doporučuji prozkoumat obchod MoveUp Fashion!

Pavla tichá

Kožešnictví – Exklusivní a Nadčasové zboží

Produkty kožešnictví patří od nepaměti k základním materiálům, ze kterých se vyrábějí nejen oděvy, ale také doplňky, obuv a vybavení do interiéru. Kromě praktické funkce však byly luxusní kožešiny odznakem vysokého sociálního postavení. Za každých okolností představují značnou míru exkluzivity. Především přírodní pravé kožešiny jsou ceněné a oblíbené pro jejich přirozený vzhled a hebkost.

Kožešnictví - výrobky jen z kvalitních kožešin

Naše společnost ALENA Fashion s.r.o. působí v tomto odvětví již 10 let a v Praze je zastoupena třemi prodejnami. Pracujeme výhradně s kvalitními kožešinovými surovinami, které nakupujeme pouze od oficiálních evropských výrobců.

Naše výrobky jsou ušity z vysoce kvalitních kožešin, a to především ze stříbrné lišky, polární lišky a mývala. Nabízíme nadstandardně širokou škálu kožešinových produktů a služeb. Maximální pozornost věnujeme i nejnovějším trendům.

Všechny kožené výrobky vyrábí naše společnost pod značkou (ANDEX) a prodávají se pouze v síti našich obchodů a na tomto oficiálním e-shopu.

Proč nakupovat u nás?

Jsme firmou, která se zaměřuje na prodej kožešin. Představujeme vám náš e-shop, jehož absolutní prioritou je kvalita prodávaného zboží a vaše celková spokojenost se všemi aspekty nákupu.

Dovolujeme si vám prostřednictvím našeho e-shopu nabídnout rozsáhlou kolekci nejen kožešinové módy.

Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Naší snahou je poskytovat zákazníkovi co největší záruky kvality a dalších služeb.

Naším cílem není prodávat předražené zboží. Naši poradci vám vždy pomohou s výběrem, abyste byli s nákupem maximálně spokojení. Těšíme se na vaši návštěvu a spokojenost s našimi výrobky.

Co náš kožešnický e- shop nabízí?

1. Oblečení

Můžeme vám nabídnout moderní kožešinové oblečení od klasických kožíšků po kožešinové bundy a vesty. Celkový outfit dotváří čelenky a lemy na kapuci. Vašemu oblečení dodají na exkluzivitě čepice s bambulí nebo kožešinové čepice, různé sady a štoly, šály a límce. Váš celkový dojem pak podtrhnou pravou kožešinou doplněné kozačky a pantofle.

2. Oděvní doplňky

Různé typy límců, lemů na kapuci, štól, šálů a manžet. Nabízíme dokonce i sady límce a manžet, které se pro vás stanou stylovým doplňkem. Vybrat si můžete i hřejivou a vkusnou čelenku, čepici celokožešinovou nebo pletenou s kožešinovou bambulí. Luxusním doplňkem může být přívěsek z kožešiny.

3. Obuv

V sekci obuv vás mohou zaujmout naše kozačky a pantofle ozdobené pravou kožešinou. Určitě si vyberete některé z námi nabízených typů.

4. Kožešiny

Vysoce kvalitní kožešiny z evropských farem jsou vhodné pro šití kožichů, kožešinových šál, ponč, čelenek, límců a dalších doplňků. Všechny materiály – liška, polární liška i mýval - mají krásný vlas a měkkou spodní stranu. Máme jak přírodní barvy, tak i barvy v různých odstínech.

5. Interiérové doplňky

Deky, polštářky, koberce a kožešiny budete moci vybírat v sekci Interiér. Nejen totiž interiéry hradů a zámků, ale i současné moderní bydlení dotváří využití kožešinových doplňků. Jsou nejen funkční, ale mají i dekorativní funkci, a vypovídají tím o vkusu jeho majitele. V nabídce našeho kožešnického e-shopu máme různé typy polštářů a polštářků, dek, koberců a vyčiněných a upravených kožešin.

Kožešnictví a moderní kožešiny

Kožešnictví zahrnuje řemeslnou činnost nebo kožedělný průmysl, který jako hlavní surovinu zpracovává kožešinu. Tato se získává z kožešinových zvířat chovaných na specializovaných farmách, které jsou prověřeny.

Moderní doba preferuje přírodní materiály, a tím i pravé kožešiny, které jsou výjimečné a jedinečné. V kožešinovém oděvu budete svému okolí připadat jedinečná a exkluzivní.

Záruky, reklamace, nabídka výhod

Obchodní podmínky a reklamační řád

Základní pravidla objednávky, zaslání zboží, způsob dopravy a možnosti platby, převzetí zboží kupujícím, odstoupení od kupní smlouvy – to vše najdete v našich Obchodních podmínkách.

Na všechny výrobky poskytujeme záruční dobu dle zákona. V našem Reklamačním řádu naleznete detailně postup při uplatňování reklamace i její podmínky.

Slevy a Akce

V sekci zákaznické podpory najdete probíhající slevové akce i přehled nejprodávanějších produktů.

Pokud uvedete svou e-mailovou adresu a přihlásíte se k jejich odběru, získáte od nás slevové kupóny, které můžete uplatnit při vašem dalším nákupu u nás.

Dopřejte si pravou kožešinu, po které jste vždy toužili!

Jsme tu od toho, abychom plnili vaše přání – neváhejte nás kontaktovat a zeptat se nebo se s námi o čemkoli poradit!