Naše společnost využívá jenom kvalitní kožešiny od evropských výrobců. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi. Našli jste u nás zboží, které se vám líbí kromě nabízeného barevného odstínu? Kontaktujte nás – Vašemu přání vyjdeme vstříc! Můžete jít do sekce "Kožešiny", zvolit jakýkoliv druh kožešiny, specifikovat produkt, který jste si vybrali, napsat nám nebo zavolat. Podmínky pro výrobu doplňku (3-5 dnů), boty (3-5 dnů), oblečení (7-10 dní), přehozy a koberce (15-30 dní).

Kožešiny  V této kategorii není žádné zboží.

Kožešina není v oděvním průmyslu žádným nováčkem. Naopak se jedná o materiál, který již má dlouhodobou tradici, a jeho výhody jej předurčují k velké popularitě. Dříve bylo hlavním důvodem obliby zajištění teplotního komfortu při nošení kožešiny, později se stalo její využívání symbolem luxusu. Je však třeba vsadit na velmi kvalitní produkty.

Hi...

Kožešina není v oděvním průmyslu žádným nováčkem. Naopak se jedná o materiál, který již má dlouhodobou tradici, a jeho výhody jej předurčují k velké popularitě. Dříve bylo hlavním důvodem obliby zajištění teplotního komfortu při nošení kožešiny, později se stalo její využívání symbolem luxusu. Je však třeba vsadit na velmi kvalitní produkty.

Historie

Již pračlověk začal využívat praktických vlastností kožešin. Nevýhodou však bylo, že neopracované kůže neměly takovou trvanlivost a snadno docházelo k jejich ničení. Tak se postupem času vyvinuly mnohé techniky, jak je zpracovávat. Ve středověku byla proslulá kvalita kožešinových produktů z Indie, Číny a Persie. U nás vznikly první koželužské manufaktury koncem 18. století. V následujícím století zde došlo k výraznému pokroku a kvalita produktů rostla. Po roce 1989 nastal rozpad velkovýroby a kožešnictví se začaly věnovat menší soukromé firmy.

Použití kožešiny

Pravá kožešina se získá při lovu kožešinových zvířat. Jedná se o módní materiál vhodný pro tvorbu oblečení, doplňků, obuvi, ale třeba i podložek na podlahy. Často bývá ozdobou límců, rukávů nebo kabelek. I přes snahy napodobit přírodní kožešinu umělými variantami, u ní nelze zajistit shodné vlastnosti. Kvalita je u pravé kožešiny rozpoznatelná. Pokud o ni náležitě pečujete, může vám sloužit dlouhá léta.

Oceňované výhody

Kromě skutečnosti, že kvalitní kožešina vám může být ozdobou v šatníku (a samozřejmě na těle) několik let, je možné nalézt i další pozitiva. Zahřeje vás v zimě tak, jak se to jinému materiálu nepodaří. Při jejím nošení oceníte její nezaměnitelný charakter, který mnohé vypovídá o vkusu majitele. Oděvu dodává originalitu a podtrhuje celkovou image.

Kožešina může být pouhou „drobností“ na jinak běžném oděvu, ale dokáže jeho vzhled pozvednout o několik úrovní. I z velmi nenápadného kousku šatníku vytvoří klenot, který s chutí oblečete třeba na divadelní představení.

Kožešina přesně dle vašich požadavků

Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů, jelikož kožešiny upravujeme též barvením. K objednání nabízíme kožešinu z lišky, polární lišky nebo mývala.

Kožešina z lišky

V naší nabídce máme luxusní kožešinu ze stříbrné lišky. Osloví vás svým zbarvením, ale zejména hebkostí. Nejčastěji se využívá k výrobě límců, ale i k ozdobení klobouků a lemů oblečení. Z kožešin lze zhotovit bundu nebo celý kabát.

Kožešina z polární lišky

Kožešina z lišky polární má kratší chlupy než dříve zmíněná, je hustší a vytváří kompaktnější dojem. V naší nabídce naleznete mnoho barevných variant, které doplní jakýkoliv outfit. Hodí se k výrobě čelenek, vest i drobnějších doplňků.

Kožešina z mývala

Pravá kožešina z finského mývala se stane originálním doplňkem. Můžete mít vyloženě tmavé zabarvení nebo si objednat kombinaci světlejšího odstínu a tmavšího žíhání.

Kvalita a splněná přání

U nás si můžete být jisti kvalitou kožešin a jejich adekvátním zpracováním. Pokud by vám zboží nevyhovovalo např. barevným odstínem, můžete nás kontaktovat a pokusíme se vám vyjít vstříc. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Z kožešiny můžete vybrat produkt, který potřebujete. Čas potřebný k výrobě se pohybuje v rozmezí 3 – 5 dní pro doplňky a boty, 7 – 10 dní pro oblečení a do 30 dní pro přehozy a koberce.

Dodejte svému šatníku luxus

Nákupem kožešinového oblečení nebo doplňku u nás si zajistíte dlouhodobý nenahraditelný kousek do vašeho šatníku. Nestane se vám, že by dané zboží vyšlo z módy nebo se vám další sezónu k ničemu nehodilo. Vsaďte tedy na originalitu, vkus a luxusní zboží a vyberte si z námi nabízeného sortimentu.