Kožíšky 

Kožíšky patří od počátku věků mezi nejkrásnější a nejluxusnější oblečení, jaké si můžete dopřát. Ohlédneme-li se, kožíšky dámské byly vždy ozdobou bohatých a vlivných lidí. I dnes se však jedná o nepostradatelný kousek dámské garderoby. Kožíšek ala kožešinový kabát či kožešinová bunda by měly tvořit základ vašeho zimního šatníku. Ke krásnému, kv...

Kožíšky patří od počátku věků mezi nejkrásnější a nejluxusnější oblečení, jaké si můžete dopřát. Ohlédneme-li se, kožíšky dámské byly vždy ozdobou bohatých a vlivných lidí. I dnes se však jedná o nepostradatelný kousek dámské garderoby. Kožíšek ala kožešinový kabát či kožešinová bunda by měly tvořit základ vašeho zimního šatníku. Ke krásnému, kvalitnímu a módnímu kožichu se totiž hodí úplně všechno – od pouzdrové sukně, přes společenské šaty, až po kalhoty ve stylu casual dress code.

 

Kožíšky zahřejí i v největších mrazech

Jednou z opravdu velkých předností kožíšků – na rozdíl od mnoha jiných módních záležitostí – je to, že vám ani v třeskutých mrazech nebude zima. Kožešinový kabátek zahřeje na těle i na duši, ale také upoutá pozornost vašeho okolí a díky tomu vám dodá patřičné sebevědomí. Kdo by takový kousek oblečení nechtěl mít ve svém šatníku? Investovat do kožichu z pravé kožešiny se jednoznačně vyplatí, protože vám vydrží mnoho sezon a přitom bude stále módní, moderní i klasický zároveň, protože je nadčasový.

 

Jaké kožíšky nabízíme

našem internetovém obchodě naleznete krásné krátké kožíšky:

Jedním z nich je například dámský kožešinový kabát ze stříbrné lišky – jedná se o kratší kabát z pravé kožešiny ze stříbrné lišky, čemuž odpovídá i barva (šedivo-stříbrná). Kabátek má délku 60 cm, je hebký, měkký a zahřeje i při velkých mrazech.

Druhou bundou je kožešinová bunda z polární lišky – v překrásné modro-šedivé barvě. Svou délkou 60 cm se jedná o krátkou bundu, která nechá vyniknout vaše nohy, ať již si k ní obléknete kalhoty, džíny, nebo sukni s punčochami.

Třetí možností je dámská kožešinová bunda z červené lišky – barevně je laděna do hnědé barvy, jedná se také o krátkou bundu, která je měkká a hřejivá zároveň. Svým provedením i barvou se bude hodit ke všem kouskům vašeho oblečení.

Všechny naše bundy jsou nabízeny ve velikostech S/M a L/XL.

 

Výhody pravých kožíšků

 • pravá kožešina má samočisticí schopnosti a nepotřebuje často čistit, v případě potřeby ji odnesete do čistírny k chemickému vyčištění;
 • pravý kožich zahřeje více než umělá kožešina či jakýkoliv jiný kabát nebo bunda;
 • chlupy z pravé kožešiny nepadají ani nepelichají;
 • pravý kožich vydrží po mnoho let;
 • možnost vybrat si z několika délek (kožich, bunda);
 • možnost vybrat si druh kožešiny (liška, mýval);
 • možnost vybrat si barevnou variantu (přírodní, uměle dobarvenou);
 • možnost nechat si zhotovit kožich na zakázku.

 

Jak se o kožichy starat, aby vám dlouho vydržely

Naše kožíšky jsou prakticky bezúdržbové, ale přesto pro vás máme pár rad, jak se o ně starat, aby vám vydržely co nejdéle. Již když kožíšek zakoupíte a doručí vám jej zásilková služba, nechte jej několik hodit vyvěšený na čerstvém vzduchu, aby vyvětral a aby se narovnala vlákna. Pak již jej skladujte ve skříni v látkovém či papírovém obalu, vždy odděleně od ostatních kožichů a kabátů. Kožešiny musejí dýchat a potřebují kolem sebe dostatek místa. Kožich rozhodně neperte, a to ani ručně, a vždy jej svěřte do rukou odborníků k chemickému vyčištění.

 

Proč nakoupit kožich právě u nás

Náš internetový obchod nabízí dámské kožíšky, které jen tak nezapadnou. Jsou originální, ručně šité z té nejkvalitnější kožešiny, která pochází jen z evropských zvířat a evropské provenience. Kožíšek zakoupený u nás vám vydrží mnoho sezon. Navíc si kromě nabízených druhů můžete nechat zhotovit kožíšek na přání podle vašich představ. Naše dodací doby jsou i v tomto případě příznivé a poměrně krátké. Dopravu máte u všech kožichů zcela zdarma. Kupte si kvalitní kožich u nás a udělejte si radost, na kterou jistě dlouho nezapomenete!

Více
 • Nové
  89 000 Kč
  Luxusní dámská kožešina z norku. Pravý norek. Exkluzivní. 
 • Nové
  27 900 Kč
  Luxusní dámská kožešinová bunda s kapucou z lišky / blue frost. 
 • Nové
  25 900 Kč
  Luxusní dámská kožešinová bunda s kapucou ze červené lišky. 
 • Nové
  26 400 Kč
  Luxusní dámská kožešinová bunda s kapucou z lišky / blue frost. 
 • Nové
  45 000 Kč
  Luxusní dámská kožešina z norku. Pravý norek. Exkluzivní. 
 • 19 900 Kč
  Luxusní dámská kožešinová bunda ze stříbrné lišky. 
 • 19 900 Kč
  Luxusní dámská kožešinová bunda z polární lišky modré šedivé barvy. 
 • 19 900 Kč
  Luxusní dámská kožešinová bunda z červené lišky.